Rozdział 2

Perspektywa Juana.
Zamieżamy odnowić Devil Crystal Planet. Odezwał się Dar po chwili lotu. Wogule ukradliśmy jakiś samolot i do tego użyłem kilku baterji. Po jakimś czasie wylądowaliśmy przed starym, zniszczonym budynkiem. To tutaj 10 lat temu Chrisek zabił jednego z demonów rasy Hardlis moif, a to znaczy tfardy duch i to jest prawda. Ta rasa regeneruje rany za pomocą zdrapywania srebrnej powłoki z tych ran! Ogonów to oni nie mają, ale nadrabiają to możliwością lewitacji bez rękawów, ciekawym wzrokiem i możliwością obrotu głową o 360 stopni. Teraz chcieliśmy.
1. Porozumieć się z jego to znaczy tamtego demona duchem.
2. Odzyskać Bottle devil abym ja odzyskał ogon a Dar, no cuż. Umówmy się tak, że powiem wam tylko część, czyli Dar stracił rękawy i właściwie całe ręce przez Ullmona!
Po chwili ja znalazłem małą butelkę, zawierającą miksturę którą kiedyś się robiło do leczenia ciężkich ran. Wypiłem kilka łyków i Dar też. Po chwili poczułem że ogon odrusł, a sztuczne ręce Dara odpadły, bo wyrosły nowe.
Nareszcie! Ryknąłem dla próby niszcząc ogonem stary generator energetycznego sznura. Na ziemi była zaschnięta krew tamtego demona, którego zabił chris. Gdy znaleźliśmy soultalka, zadzwoniliśmy do niego i zaczęliśmy rozmowę z tamtym demonem.
Nareszcie jakieś demony chcą mnie zobaczyć! Ryknął zjawiając się u nas. Znaczy 2 demony, cyborg, mutant i nmniam mniam. Człowiek!
Potrzebujemy pomocy z Chrisem. Powiedziałem spokojnie.
A to wam pomogę, tego gościa nie nawidzę. Powiedział.
Mamy dla ciebie nowe ciało tymczasowe. Dodał Daniel pokazując mu coś, co zrobiliśmy w ukryciu. Przypominało to jego dawne ciało i było tym, tyle że zregenerowanym.
Umowa stoi! Krzyknął wstępując w ciało. Nagle pośród nas wybuchnął impuls z manipulatora.
Chris! Wrzasnął nowo narodzony z umarłych. Czuję go!
Strion, tak myślisz? Zapytałem się demona. Jego imię znałem z pewnego wykładu którego udzielał, a wtedy temat tegosz brzmiał. Jak pozbyć się Kuoromdisa!
Napewno! Ryknął i plunął jadem.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *