Noc, troll pasta.

Leżysz w łóżku, właśnie się obudziłeś. Nawet nie wiesz do końca czemu, ale czujesz, że nie bez powodu. Zpoglądasz na zegar. 3 w nocy. Odwracasz się na drugi bok, słyszysz dźwięk pracującego komputera. – Przecież go wyłączałem! – Myślisz, wstając leniwie. Podchodzisz do sprzętu naduszając przycisk włączania. Jednak po chwili coś chrupie i przycisk wpada… Czytaj dalej Noc, troll pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Troll pasty

Nvda.exe remastered, troll pasta.

No i przyszedł ten czas, by zremasterować moją pierwszą produkcję. Raczej nie wyjdzie z tego biały kruk, ale może będzie bardziej sensowne od tego, co było wcześniej. Niemniej jednak óważam, że to nie było bardzo złe jak na 14 15 latka, ale może jednak jest inaczej? No to lecim! Ps. Pasta ma na celu być… Czytaj dalej Nvda.exe remastered, troll pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Troll pasty

kolejna trollpasta, bardzo beznadziejna. A.txt.

Błędy są celowe!
Poszłem dzisiaj do szkoły ale pani jola dała nam płyty sidi na nich byly pliki a.txt w nich pisało gomg tak się przeraziliśmy że asz nic niezrobiliśmy do klasy przez okno wleciał kamyk który zaczął gadać ludzkim głosem niewierni gińcie przeraziliśmy się bo kamyk był biały zwialiśmy przez okna z ciastoramy które były nieszczelne dziewczyny poszedły na ulicę 6:66 na zegarku była godzina 6.66 miałem 666nieodebranych połączeń w mojej nokii 3310 i 666smsuw poszłem do domu ale upadłem ze strachu zapomniałem że mieszkam w internacie szkolnym dałem se spokuj i zjadłem japko kture dała mi krulewna śnieszka potem niepamientam co było dalej strzeszcie sie pliku a.txt on to wszystko wywołuje!
Ps. Jak coś będę pisał też kreepy fan pasty ale narazie daje tą trollpastę.

a teraz trollpasta, czyli historia pisana głównie dla śmiechu. Szkoła.pl.

Odrazu na wstępie. Błędy tutaj popełnione są celowe!
Pierwszy dzień nowego roku szkolnego. Trzeba plecak kupić, zapakować, a nie to co teraz. Oglądałem sobie rużne rzeczy. Nagle moje okno się potłułkło, i wleciał przez nie cukierek! A nie to jednak pendrajw. Próbowałem go zjeść, ale smakował jak plastik. Wsadziłem go w mojego starego portwela, a ten cham się podarł! Wkońcu pen wylądował w moim pccie z dosem. Wyskoczyło mi okno znapisem szkoła.pl! Z ekranu wylał się potop odpaduw! Poszłem przerażony do kuchni, ale tam tylko mikser tańczył po stole bryzgając owocami. Narobiłem takiego wrzasku, że asz się obudziłem! Jak tak można poprostu! Gdy znów weszłem do pokoju, komputer wyświetlał napis szkołaszkołaszkołaszkołaszkólaszkóoła.hyyhyhx. W akcie rospaczy rozbiłem tego kompa i ugotowałem go, ale ten debil nadal wyświetlał te napisy! Mam dość. Wywaliłem kompa za okno, teraz nie mieszkam w mojej piwnicy, a w szkolnej piwnicy
Gdy tam sie przeniosłem zamarłem z przerażenia. Nie zabrałem smartfona z androjdem 1!
Psamientaj o stroce szkoła.pl!
Ps. To moja pierwsza trollpasta heh.

EltenLink