Narodziny bestii cz1, creepy pasta.

Witam! Po długiej przerwie od pisania prezentuję mały projekcik. To tylko rozgrzewka. Głośne pikanie urządzeń. Swąt spalenizny, krzyki ludzi, totalny chaos i panika. Sami byli sobie wszystkiemu winni. Muwiłem im. Nie zaczynajcie grzebać zbyt głęboko, bo zakończy się to właśnie tak, jak wygląda to teraz. Sam nie mam zbyt wiele czasu. Pokoik, w którym się… Czytaj dalej Narodziny bestii cz1, creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

Piwnica, creepy pasta.

Uwaga! Treści w tym opowiadaniu mogą być nieodpowiednie dla osób w każdym wieku. Czytasz na własne ryzyko. Zawsze bałem się piwnicy w naszym domu, wsumie to nie wiem, dla czego. Ale zawsze, gdy obok niej przechodziłem czułem dziwny, zimny dreszcz. Takie coś, jakby strach przed najgorszym wrogiem. Inaczej nie potrafię tego opisać. Była też jeszcze… Czytaj dalej Piwnica, creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

Legendy miejskie, creepy pasta.

Wiele jest takich historii, które znane są chyba każdemu. Pomyślmy. Np czarna wołga. Ktoś słyszał? Z pewnością tak. Nie muszę nawet pytać, bo wiem, jak jest na prawdę. Ci z was, którzy są starsi może nawet byli straszeni tym tajemniczym pojazdem pochodzącym z rosyjskich fabryk. Ale oczywiście to tylko marny przykład opowiastki, którą zwiemy legendą… Czytaj dalej Legendy miejskie, creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

Wyznania, creepy pasta.

Od autora. Sceny znajdujące się w tym opowiadaniu mogą być nieodpowiednie dla osób w każdym wieku. Czytasz na własne ryzyko. Moja historia jest bużliwa. Tródna oraz ciężka do opowiedzenia. Ale postaram się, chcę ją opowiedzieć. Chcę to z siebie wyrzucić. Po tylu latach muszę się oczyścić. Muszę zrozumieć samego siebie. A być może ktoś zrozumie… Czytaj dalej Wyznania, creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

Przypadki się zdażają, creepy pasta.

Jedna osoba powie, że niektórzy poprostu mają pecha. Takiego wiecznego, łażącego za nimi jak pies pecha, który zepsuje wszystko co się zepsuć da, uszkodzi to co do uszkodzenia, oraz zniszczy to, co jest do zniszczenia. Inni znowu, jak to muwią, urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. Zawsze im wszystko wychodzi, błyszczą, wszędzie ich widać. Gdzie nie… Czytaj dalej Przypadki się zdażają, creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

Największe błędy ludzkości, creepy pasta.

Witajcie! Całe to opowiadanie pisałem 1 dzień. Tak 1 dzień, dzisiaj. Ciekawy jestem jak wam się zpodoba, bo takiego dzieła w 1 dzień nigdy nie ukończyłem, ale może to znak, że powinienem pisać więcej właśnie? No nic, zapraszam do lektury. Co prawda nie pobije to snapdragona 666 pod względem ilości znaków, ale to i tak… Czytaj dalej Największe błędy ludzkości, creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

Capara Mobile #1. Przekleństwo to ciekawość, creepy pasta.

Od autora. Zainspirowany @DJ Graco ztworzyłem takie coś. Pierwszy raz piszę z perspektywy kobiecej, jak kogoś to interesuje, ale coś mi się wydaję, że tutaj to pasuje. Po za tym, to opowiadanie to trening przed czymś, co kołacze mi się we łbie od wieków, i co w końcu rozpocząłem. Także czekajcie! Cykl ten będzie się… Czytaj dalej Capara Mobile #1. Przekleństwo to ciekawość, creepy pasta.

Wszystko się kończy, wszystko się zaczyna, cz9. Creepy pasta.

Deszcz bębnił jeszcze długie godziny. W trakcie kolejnego opadu zdążyli doświadczyć kilkunastu skoków napięcia, utrat prądu oraz wystrzałów z za okna, najpewniej wojskowych usuwających, chorych? Nie mieli pomysłu jak nazwać ludzi dotkniętych bakterią z wody. – Słuchajcie dziewczyny. Zrobimy tak. Przestanie lać, znajdę jakąś maskę czy coś na wszelki, cholerny wypadek, pojadę do pracy, albo… Czytaj dalej Wszystko się kończy, wszystko się zaczyna, cz9. Creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

Inwazja, cz1, creepy pasta.

Na wstępie pragnę powiedzieć. Spokojnie, wszystko się kończy, wszystko się zaczyna nie umarło i może nawet dzisiaj będzie kolejny odcinek. Ale teraz zobaczcie, co się wylęgło w mojej chorej łepetynie. Ośrodek 13 zawsze był zatłoczony. Czy to poprostu liczba petentów zgłaszający się do tej półtajnej bazy, czy poprostu pracownicy albo deleganci. Nie ważne, jaki był… Czytaj dalej Inwazja, cz1, creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

Koniec, creepy pasta.

Witajcie wszyscy to czytający. Za pewne zastanawiacie się co to tak właściwie ma być ten koniec, o co z tym chodzi? Wszystko wytłumaczę. Rozsiądźcie się wygodnie, zamknijcie oczy i wgłębcie się w historię. Koniec. Czym tak właściwie jest koniec? Definitywnym urwaniem czegoś, po rozwiązaniu wszystkich spraw albo i nie, początkiem czegoś nowego, czy może tylko… Czytaj dalej Koniec, creepy pasta.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Creepy pasty

EltenLink